Ridder-Janlaan, 8890 Dadizele (Moorslede) info@dapalo.be

Programma

DAG DATUM UUR TRAINING VOLWASSENEN JEUGD EENDJES
maandag 31 oktober 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 01 november          
woensdag 02 november 16u00 HALOWEENTRAINING Nancy Tim Silke
donderdag 03 november          
vrijdag 04 november          
zaterdag 05 november 10u00 gewone of lichte training  John Jelle Heidi
zondag 06 november 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 07 november 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 08 november 19u00 piste-interval training Wervik Luc    
woensdag 09 november 16u00 gewone training  Christ Björn Jolien
donderdag 10 november          
vrijdag 11 november          
zaterdag 12 november 10u00 gewone of lichte training  Bart Jelle Margo
zondag 13 november 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 14 november 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 15 november          
woensdag 16 november 16u00 gewone training  Nancy Astrid Charlotte
donderdag 17 november          
vrijdag 18 november          
zaterdag 19 november 10u00 gewone of lichte training  John Niels Bieke
zondag 20 november          
             
maandag 21 november 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 22 november          
woensdag 23 november 16u00 gewone training  Christ Björn Evelyne
donderdag 24 november          
vrijdag 25 november          
zaterdag 26 november 10u00 gewone of lichte training  Bart Stijn Heidi
zondag 27 november 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 28 november 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 29 november          
woensdag 30 november 16u00 gewone training  Nancy Astrid Jolien
donderdag 01 december          
vrijdag 02 december          
zaterdag 03 december 10u00 gewone of lichte training  John Jonas n.t.b.
zondag 04 december   boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 05 december 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 06 december          
woensdag 07 december 16u00 gewone training  Christ Björn Silke
donderdag 08 december          
vrijdag 09 december          
zaterdag 10 december 10u00 gewone of lichte training - DAG VAN DE TRAINER Bart Jonas Bie
zondag 11 december 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 12 december 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 13 december          
woensdag 14 december 16u00 gewone training  Nancy Astrid Charlotte
donderdag 15 december          
vrijdag 16 december          
zaterdag 17 december 10u00 gewone of lichte training  John Niels Heidi
      DAPALO UITSTAP (Yeti Gullegem)      
zondag 18 december 09u15        
             
maandag 19 december 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 20 december          
woensdag 21 december 16u00 gewone training  Christ Björn Evelyne
donderdag 22 december          
vrijdag 23 december          
zaterdag 24 december 10u00 gewone of lichte training  Bart Tim Margo
zondag 25 december          
             
maandag 26 december 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 27 december          
woensdag 28 december 16u00 gewone training Nancy Astrid Jolien
donderdag 29 december          
vrijdag 30 december          
zaterdag 31 december 10u00 gewone of lichte training John Stijn n.t.b.