HERFSTCROSS DAPALO - MOORSLEDE

ERELIJST

Terug naar overzicht

Kies hieronder een jaar:

2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

2016

Reeks Winnaar Club Provinciaal
kampioen
Club
mensen met een beperking heren Hubrecht Koen VACBL - -
mensen met een beperking dames Degraeve Sabrina Kerckstede - -
meisjes eendjes Verhelst Louise AVI Verhelst Louise AVI
jongens eendjes Desmyter Andres - Couwet Ferre DAPALO
meisjes benjamins Debouver Alison AVI Debouver Alison AVI
jongens benjamins Duplacie Laurens AC Staden Duplacie Laurens AC Staden
meisjes pupillen Beernaert Emilie AC Staden Beernaert Emilie AC Staden
jongens pupillen Verledens Miro AVI Verledens Miro AVI
meisjes miniemen Angillis Merel AVI Angillis Merel AVI
jongens miniemen Vandenbroucke Jelle DAPALO Vandenbroucke Jelle DAPALO
meisjes kadetten De Boe Nelle DAPALO De Boe Nelle DAPALO
jongens kadetten Aelbrecht Vital VACBL Aelbrecht Vital VACBL
meisjes scholieren Dewulf Michelle AC Staden Dewulf Michelle AC Staden
meisjes juniores Allaert Ine - Vanhee Lisa AVI
dames seniores I Gouhie Leonie VAD Gouhie Leonie VAD
dames seniores II Deblauwe Eveline DAPALO Deblauwe Eveline DAPALO
dames sportivas I Vullers Tracy AVI Vullers Tracy AVI
dames sportivas II Vanderyze Leen AC Staden Vanderyze Leen AC Staden
dames sportivas III Den Baes Monique VAD Den Baes Monique VAD
heren veteranen I Colpaert Christophe - Bonte Gino DAPALO
heren veteranen II Derammelaere Franky AVI Derammelaere Franky AVI
heren veteranen III Debal Luc DAPALO Debal Luc DAPALO
jongens scholieren Baillievier Lohran VACBL Baillievier Lohran VACBL
heren juniors Halsberghe Gautran DAPALO Halsberghe Gautran DAPALO
heren seniors I Vermeulen Stijn DAPALO Vermeulen Stijn DAPALO
heren seniors II Vanhaelewyn Andy AVI Vanhaelewyn Andy AVI


2015

Reeks Winnaar Club
mensen met  een beperking Gouwy Jurgen -
meisjes eendjes Meirlevede Elise AC Staden
jongens eendjes Riviere Niel DAPALO
meisjes benjamins Dheedene Michelle GTH
jongens benjamins Verledens Miro AVI
meisjes pupillen Angilis Merel AVI
jongens pupillen Soenen Lleyton AC Staden
meisjes miniemen Claerbout Emilie ABM
jongens miniemen Aelbrecht Vital VACBL
meisjes kadetten Dewulf Michelle AC Staden
jongens kadetten Driessens Ruben ABM
meisjes scholieren Defeyter Lisa GTH
meisjes juniores Debaere Jolien VAD
dames seniores I Deman Nel -
dames seniores II Deblauwe Eveline DAPALO
dames sportivas I Tuyttens Sophie -
dames sportivas II Frere Mia VACBL
dames sportivas III Ovaere Mia RTB
heren veteranen I Bonte Gino DAPALO
heren veteranen II Vanwijnsberghe Filip VACBL
heren veteranen III Rogge Johan VAD
jongens scholieren Soenen Robin ABM
heren juniors Kerremans Maxim AC Staden
heren seniors I Witdouck Kobe DAPALO
heren seniors II Vanhaelewyn Andy AVI


2014

Reeks Winnaar Club
mensen met een beperking Gouwy Jurgen -
meisjes eendjes Vankeirsbilck Marie RTB
jongens eendjes Devoldere Arthur AC Staden
meisjes benjamins Belcaen Jana -
jongens benjamins Dewulf Maarten -
meisjes pupillen Desplenter Marie-Jo JCD
jongens pupillen Van Lersberghe Aaron Sodibrug
meisjes miniemen Claerbout Emilie ABM
jongens miniemen Dewulf Thibo -
meisjes kadetten Claeys Ellen ABM
jongens kadetten Demeestere Kevin VACBL
meisjes scholieren Defeyter Lisa DAPALO
meisjes juniores Martens Floor VACBL
dames seniores I Gouhie Leonie VAD
dames seniores II De Laere Annick VACBL
dames sportivas I Vandamme Maureen DAPALO
dames sportivas II Frere Mia VACBL
dames sportivas III Declerck Christine -
heren veteranen I Demeestere Lieven VACBL
heren veteranen II De Rammelaere Franky AVI
heren veteranen III Rogge Johan VAD
jongens scholieren Halsberghe Gautran DAPALO
heren juniors De Coninck Jonas -
heren seniors I Witdouck Kobe DAPALO
heren seniors II Declerck Misha -


2013

Reeks Winnaar Club
meisjes eendjes Ella Depraetere -
jongens eendjes Matisse Meirlevede AC STADEN
meisjes benjamins Marie-Jo Desplenter JCD
jongens benjamins Viktor Leenaert JCD
meisjes pupillen Elisa Desmet JCD
jongens pupillen Robin Demeestere VACBL
meisjes miniemen Ellen Claeys ABM
jongens miniemen Thibo Dewulf VAD
meisjes kadetten Angel Bekaert VAD
jongens kadetten Thomas De Coninck -
meisjes scholieren Meredith Gardin -
dames juniores Ine Defeyter DAPALO
dames seniores I Kim Vandewaetere DAPALO
dames seniores II Kelly Jaques DAPALO
dames sportivas I Ria Vanbesien AC STADEN
dames sportivas II Mia Frere VACBL
dames sportivas III Christine Declerck -
heren veteranen I Pascal Debersaques VACBL
heren veteranen II Franky De Rammelaere AVI
heren veteranen III Johan Rogge VAD
jongens scholieren Thibault Plovie AC STADEN
heren juniors Maxim Kerremans AC STADEN
heren seniors I Kobe Witdouck DAPALO
heren seniors II Frederik De Backer VACBL

2012

Reeks Winnaar Club
meisjes eendjes Jitte Baelen -
jongens eendjes Maarten Dewulf VAD
meisjes benjamins Elisa Desmet -
jongens benjamins Thomas Dewulf VAD
meisjes pupillen Margot Vandenbulcke -
jongens pupillen Thibo Dewulf VAD
dames anders-validen Gwendoline Pannecoucke SOMIVAL
heren anders-validen Danny Declercq DAPALO
meisjes miniemen Ellen Claeys ABM
jongens miniemen Emmerson Vandevoorde SODIBRUG
meisjes kadetten Joyce De Smet VACBL
jongens kadetten Gautran Halsberghe DAPALO
meisjes scholieren Ine Defeyter DAPALO
dames juniores Floor Martens VACBL
dames seniores I Lies Deruddere DAPALO
dames seniores II Kelly Jaques DAPALO
dames sportivas I Ria Vanbesien AC STADEN
dames sportivas II Mia Frere VACBL
dames sportivas III Christine Declerck -
heren veteranen I Wim Coussement VACBL
heren veteranen II Hendrik Vandewaetere RTB
heren veteranen III Johan Rogge VAD
jongens scholieren Maxim Kerremans AC STADEN
heren juniors Martijn Devrome AC STADEN
heren seniors I Hannes Cool -
heren seniors II Bert Deschodt VACBL

2011

Reeks Winnaar Club
meisjes eendjes Hanne Vankeirsbilck RTB
jongens eendjes Laurens Plancke -
meisjes benjamins Elien Vandenborre AVI
jongens benjamins Brent Gayse AVI
meisjes pupillen Adey Matthys VAD
jongens pupillen Emmerson Vandevoorde SODIBRUG
dames anders-validen Gwendoline Pannecoucke SOMIVAL
heren anders-validen Koen Hubrecht SOMIVAL
meisjes miniemen Lisa Duponselle AVI
jongens miniemen Thomas De Coninck -
meisjes kadetten Saartje Vandenbroucke DAPALO
jongens kadetten Gautran Halsberghe DAPALO
meisjes scholieren Ine Defeyter DAPALO
dames juniores Emelie Butseraen VAD
dames seniores I Audrey Goesaert VACBL
dames seniores II Sophie Tuttens -
dames sportivas I Ria Vanbesien AC STADEN
dames sportivas II Mia Frere VACBL
dames sportivas III Nicole Vanrespaille VACBL
heren veteranen I Jan Goddaer -
heren veteranen II Filip Vermont DAPALO
heren veteranen III Johan Rogge VAD
jongens scholieren Aurele Vandeputte SODIBRUG
heren juniors Kobe Witdouck DAPALO
heren seniors I Stijn Vermeulen DAPALO
heren seniors II Nico Serroen DAPALO

2010

Reeks Winnaar Club
meisjes eendjes Femke Demaiter -
jongens eendjes Thomas Dewulf -
meisjes benjamins Adey Matthys VAD
jongens benjamins Yoran Demaiter -
meisjes pupillen Lien Goossens VAD
jongens pupillen Emmerson Vandevoorde SODIBRUG
dames anders-validen Gwendoline Pannecoucke SOMIVAL
heren anders-validen Koen Hubrecht SOMIVAL
meisjes miniemen Elodie Velghe -
jongens miniemen Thomas Dekeyser VAD
meisjes kadetten Saartje Vandenbroucke DAPALO
jongens kadetten Aurele Vandeputte SODIBRUG
meisjes scholieren Laura Van Troys VACBL
dames juniores Emelie Butseraen VAD
dames seniores I Audrey Goesaert VACBL
dames seniores II Ulrike Debie -
dames sportivas I Ria Vanbesien AC STADEN
dames sportivas II Mia Frere VACBL
dames sportivas III Nicole Vanrespaille VACBL
heren veteranen I Franky Van Lierde DAPALO
heren veteranen II Frank Lannoo AVI
heren veteranen III Johan Rogge VAD
jongens scholieren Ruben Tavernier -
heren juniors Peter Denteneer -
heren seniors I Bert Deschodt VACBL
heren seniors II Kristof Vandewalle -

2009

Reeks Winnaar Club
meisjes eendjes Nore VANDEKERCKHOVE -
jongens eendjes Brent GAYSE AVI
meisjes benjamins Adey MATTHYS VAD
jongens benjamins Emmerson VANDEVOORDE SODIBRUG
meisjes pupillen Lien GOOSSENS VAD
jongens pupillen Ward CRUL AVI
dames anders-validen Gwendoline PANNECOUCKE SOMIVAL
heren anders-validen Niels DELMEZ AC LYRA
meisjes miniemen Elodie VELGHE -
jongens miniemen Thomas DEKEYSER VAD
meisjes kadetten Ine COUCKUYT -
jongens kadetten Jelle HOSTE DAPALO
meisjes scholieren Laura VAN TROYS VACBL
dames juniores Saïn VANDEPOELE DAPALO
dames seniores Charline VANNESTE VACBL
dames sportivas I Christa NOYEZ AC STADEN
dames sportivas II Mia FRERE VACBL
heren veteranen I Filip VANWIJNSBERGHE VACBL
heren veteranen II Toon VAN ACKER SODIBRUG
heren veteranen III Johan ROGGE VAD
jongens scholieren Gillian CARREIN AVI
heren juniors Ward BOUCKAERT AVI
heren seniors I Stijn VERMEULEN DAPALO
heren seniors II Nico ALGOET SODIBRUG